سایت Fast Forward English

این وبسایت با مدیریت استاد بهزاد اشرف فعالیت می‌کند. 20 سال تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و مدارس دانش، والعصر، طلوع مهر و صالحین و ساعت‌ها تدریس عمومی و خصوصی دیگر، بخشی از سوابق و فعالیت‌های ایشان در عرصه تدریس زبان انگلیسی می‌باشد. سایت Fast Forward English ، جامع‌ترین کلاس‌های آموزشی زبان را در تمامی سطوح پایه، متوسطه و پیشرفته، ارائه می‌دهد و کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت و رزرو تایم مورد نظر خود در جدول زمانی، شروع به یادگیری زبان انگیسی کنند.
تدریس در این آموزشگاه آنلاین، با بهره‌گیری از جدیدترین متدهای آموزشی می‌باشد و مجموعه‌ی Fast Forward English ، از صفر تا صد راه یادگیری زبان همراه شما خواهد بود.

انتخاب کتاب مناسب در فرآیند آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان مسئله‌ی مهمی است و می‌تواند در ادامه راه یادگیری زبان، تأثیر ویژه‌ای داشته باشد. همیشه یادتان باشد که زبان انگلیسی را گام به گام و به طور کامل آموزش ببینید! اکثر زبان‌آموزان فکر می‌کنند که زبان انگلیسی را می‌توان در زمان کوتاه آموزش دید، در صورتی که این طرز تفکر اساساً نادرست است. این واقعیت را نمی‌توان نادیده گرفت که آموزشگاه‌ها، نحوه تدریس و کتاب‌ها عامل مهمی برای یادگیری زبان انگلیسی و حتی زبان‌های دیگر شناخته شده‌اند، ولی از همه مهم‌تر خود فرد است که در این مسیر قرار می‌گیرد.

به عبارتی دیگر، مطالعه و حل تمرین‌های این کتاب‌ها و تداوم در مطالعه، کلید ادامه این مسیر و موفقیت در یادگیری و تقویت زبان انگلیسی است و شما عزیزان می‌توانید با انگیزه و اشتیاق کافی اقدام به انتخاب کتاب مناسب خود نموده و فرآیند یادگیری و تقویت زبان انگلیسی‌ را دنبال کنید.

کتابهای منتخب برای تدریس :

Four corners, American English File, New Headway 5th edition , Touchstone, Family and friends, vocabulary in use, oxford word skills, grammar in use, story books

استاد بهزاد اشرف